Miejsce do grilowaniaNasz ośrodek znajduje się 2 km od Dąbek, w Bobolinie. Jest to niewielka, ale prężnie rozwijająca się, miejscowość wypoczynkowa, idealne miejsce dla tych z Was, którzy cenią sobie spokój, świeże powietrze i odrobinę prywatności. Sorel ma w swojej ofercie domki letniskowe (dwupokojowe z łazienką i tarasem z pięknym widokiem), przyczepy campingowe, dwuosobowe pokoje oraz dużo miejsca na Wasze namioty i przyczepy.

 

 Do dyspozycji miłośników ruchu jest boisko do siatkówki oraz możliwość wypożyczenia rowerów. Zadbaliśmy również o atrakcje dla rodzin z dziećmi, możliwość korzystania z piaskownicy i zjeżdżalni do utraty tchu oraz stacjonarny grill. Przynajmniej raz w tygodniu na terenie ośrodka organizowane jest wędzenie ryb „w puszcze” (lokalna specjalność), jeżeli jesteście ciekawi zerknijcie do galerii. Od 3 lat działa u nas bar, w którym stołują się nie tylko przyjezdni, ale również nasze sąsiedztwo i ich goście. Wszystkie potrawy są przygotowywane przez znaną w całej okolicy misWędzenie rybtrzynię kuchni, która dokłada wszelkich starań aby podawane przez nas posiłki były lepsze niż te u Waszej mamy, babci a nawet teściowej. W naszym barowym repertuarze znajdziecie pierogi nadziane po brzegi, naleśniki wielkie jak kołpaki od malucha, duży wybór sycących zup oraz wiele innych przysmaków. Brzmi zachęcająco? Jeżeli tak, to dodatkowo powinniście wiedzieć, że do morskiego brzegu jest zaledwie 15-20 min piechotą. Deptak ciągnie się przez las, gdzie można zobaczyć pozostałości po działach z czasów II Wojny Światowej. Tuż przy drodze rozciąga się rozlewisko obfite w ryby. Dodatkową zaletą naszego ośrodka jest odległość od ruchliwej drogi. Nasi wczasowicze nie muszą się martwić o nadmiar spalin, kurzu i ciekawskiego wzroku przechodniów.

Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 września 2007 utworzono „Uzdrowisko Dąbki”, w obszarze którego znajduje się nasz ośrodek w Bobolinie.